poniedziałek, 18 lipca 2016

Urodzeni, by czynić zło? Powrót na wyspę potępionych. Melissa De La Cruz.

 Dawno, dawno temu w czasach kiedy dobro wielokrotnie zwyciężało, a każde zakończenie okazywało się szczęśliwe wszyscy złoczyńcy razem ze swoimi dziećmi zostali wypędzeni z królestwa Auradonu. Uwięziono ich na tytułowej Wyspie Potępionych pod ochronnym kloszem, który trzymał wszystkie czary z daleka od ich szponów. Z rozkazu Króla Bestii wymierzono im karę wiecznej banicji. Najstraszniejsi ze strasznych, najbardziej zdradzieccy ze zdrajców, najpodlejsi z podłych i najgroźniejsi z tych, którzy od zawsze siali grozę zostali pozbawieni swych magicznych mocy, żyją teraz w odosobnieniu, zapomniani przez resztę świata. W imię zasady "dobro zawsze zwycięża" potomkowie złoczyńców odcięli się od swych łotrowskich korzeni, aby czynić dobro...
Tutaj właśnie zaczyna się druga część bestsellerowej powieści Wyspa Potępionych.


Jednak nie musisz nieść tego ciężaru sama. Oprzyj się na przyjaciołach i pozwól, aby ich siła wsparła twoją.
Szczęśliwe zakończenie okazało się tylko początkiem. Czas zmierzyć się z prawdą! Mal jest ekspertką w zastraszaniu wrogów, ale zerwała z tym zwyczajem, gdy odcięła się od swych łotrowskich korzeni. Kiedy więc ona i jej przyjaciele: Evie, Carlos i Jay zaczynają odbierać złowrogie wiadomości, ponaglające ich do powrotu do domu, Mal po prostu nie może w to uwierzyć. Czy Następcy wrócą na wyspę? Czy historia będzie miała szczęśliwe zakończenie? Czy dzieciaki poradzą sobie i pokonają zło kipiące w nikczemnym sercu wyspy? A może spisek, który ma na celu zniszczenie Auradonu, jednak się powiedzie?


Wszystko stanie się jasne po przeczytaniu drugiej części bestsellera Wyspa Potępionych.

Dobro działa w tajemniczy sposób. Nawet w najgłębszym mroku znajdziesz światło, które oświetli ci drogę.
Cała seria od samego początku skradła moje serce.
Idealna propozycja dla takiego fana Disneya jak ja. Biały kruk na mojej półce. Magiczne okładki, utrzymane w wyrazistej kolorystyce i piękne grafiki, oraz cytaty w środku książki idealnie dopełniają całą historię.


Zabawna i urocza powieść o czarnych charakterach znanych z klasyki Disneya. Dla każdego kto kocha bajki i chce choć na chwilę powrócić do czasów dzieciństwa.
Siła nie oznaczała samotnego mierzenia się z niebezpieczeństwem. Siła płynęła z zaufania, przyjaźni i lojalności.

Za możliwość przeczytania dziękuję Wydawnictwu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz