środa, 13 stycznia 2016

Zimowa kraina czarów TAG!Wielu z nas liczyło na śnieg w święta, ale mroźna zima przyszła w tym roku dopiero w Nowym Roku. Pojawił się nawet pierwszy śnieg, a temperatury za oknem zdecydowanie wskazują, że zima zawitała u nas na dobre. W związku z tym przyszedł czas na Zimowy Tag Książkowy :)1. Jaka książka jest tak urocza, że robi Ci się ciepło na sercu?


 Garść pierników, szczypta miłości. Książka oczarowała mnie od początku do końca, wyzwoliła we mnie wszystkie emocje. Nie sposób się przy niej nie uśmiechać, ani nie uronić łzy. Opowieść Hani to jedna z tych historii, o których nigdy nie zapomnę. Ciepły koc, kubek gorącej herbaty i Garść pierników, szczypta miłości to najlepsze połączenie na zimowy wieczór.

2. Jaka jest Twoja ulubiona książka z białą okładką?


Zdecydowanie seria Zostań, jeśli kochasz.

3. Siedzisz w wygodnym fotelu z kubkiem herbaty. Jakiego giganta czytasz?


After!


4. Zaczyna padać śnieg i decydujesz się zrobić bitwę na śnieżki. Z jakim książkowym bohaterem chcesz ją stoczyć?

Ciężki orzech do zgryzienia. Jest sporo takich bohaterów, z którymi chciałabym przeżyć ciekawą przygodę, ale skoro mam wybrać tylko jedną postać to niech będzie to Mal - córka kobiecego wydania szatana i główna bohaterka Wysypy Potępionych.


5. Ogień w kominku przygasa. Z której książki wyrwałabyś kilka ostatnich rozdziałów, żeby wrzucić je w ogień? Hm... Chyba nie kilka ostatnich rozdziałów, a raczej połowę stron powieści
Czas pokaże autorstwa Anny Ficner-Ogonowskiej. 715 stron to zdecydowanie za dużo.


6. Jaka książka jest tak bliska twojemu sercu, że mogłabyś dać ją w prezencie bliskiej ci osobie, która jeszcze jej nie czytała?

Naprawdę wiele jest takich, chociaż ostatnio moją ulubioną autorką stała się Magdalena Witkiewicz, więc na pewno Po prostu bądź i Zamek z piasku.

 


Ulepimy dziś bałwana?

6 komentarzy:

 1. Bardzo fajny, przyjemny TAG! Nie słyszałam o większości z książek, które tu przedstawiłaś, ale po kilka z nich chętnie sięgnę :)

  Pozdrawiam,
  http://miedzypolkami-ksiazki.blogspot.com/2016/01/restart.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Ajj, dziękujemy za nominację. Na pewno ją wykorzystamy! :)
  Kto ma śnieg, ten ma śnieg! Mogę ulepić z Tobą bałwana, ale z błota! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ulubiona z białą okładką w moim przypadku jest taka sama :) I od dawna chcę poznać twórczość pani Witkiewicz, mam nadzieję, że niebawem mi się uda :)
  Apteka Literacka

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha xD Kreatywne pytania <3Obrazisz się, jeśli wykonam go u siebie? Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny tag!!!
  Pozdrawiam
  http://wniebieksiazek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny TAG! :D
  Okładka ''Wróć jeśli pamiętasz'' jest śliczna, również uwielbiam! :*
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie: cudowneksiazki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń